KEHALISE KASVATUSE ÕPETAJA– SPORDIRINGIDE JUHENDAJA

Otsime oma meeskonda

KEHALISE KASVATUSE ÕPETAJAT – SPORDIRINGIDE JUHENDAJAT

kelle põhilisteks tööülesanneteks on kehalise kasvatuse tundide ja spordiringide läbiviimine, spordiürituste organiseerimine, spordiinventari ja –vahenditega seonduvad tegevused (arvestus, remonditööde korraldamine jne). Koolil on head tingimused tundide ja ringide läbiviimiseks (võimla, jõusaal, aeroobikasaal, staadion, virgestusala jne) ning kaasaegne spordiinventar.

Kui Sa oled liikumist harrastav ning valmis sportlike tegevuste ja ürituste kaudu motiveerima ja toetama noori spordiga tegelemisel.  Kui Sa tunned endas valmisolekut panustada just erilist hoolt ja tähelepanu vajavate noorte kasvamisse, siis ootame Sind uuest, 2019/2020, õppeaastast liituma meie kooliperega.

Kandideeri meile, kui oled valmis edendama meie õpilaste liikumis- ja ainealaseid teadmisi ning oskusi, kui tahad töötada koostöises ja väljakutseid pakkuvas keskkonnas, oled heade suhtlemisoskustega, lahendustele orienteeritud, positiivne ning jagad meie väärtusi. Meie koolis saad õpetamisele läheneda õpilase individuaalsetest vajadustest lähtuvalt.

Hea, kui omad õpetaja kvalifikatsiooni ning eripedagoogilist kompetentsi tööks erituge vajavate õpilastega. Kasuks tuleb ka eelnev töökogemus.

Omalt poolt pakume võimalust töötada ja areneda koos toetava meeskonnaga, tänapäevaseid töötingimusi, enesetäiendamise võimalust, tervislike ja sportlike eluviiside toetamist. Töötamine täiskoormusega ametikohal ja 56 päevane puhkus.

Kui Sa tunned endas soovi ühineda meie meeskonnaga noorte toetamisel, palun saada CV ja motivatsioonikiri hiljemalt 27.08.2019.

Lisainfo telefonil  57 888 771 ja e-posti aadressile anne.annus@mhk.edu.ee.

Otsime oma meeskonda

KEHALISE KASVATUSE ÕPETAJAT – SPORDIRINGIDE JUHENDAJAT

Lisainfo telefonil  57 888 771 ja e-posti aadressile anne.annus@mhk.edu.ee.