HARIDUSTEHNOLOOG-ARVUTIÕPETAJA

Otsime oma meeskonda

HARIDUSTEHNOLOOGI-ARVUTIÕPETAJAT

kelle põhilisteks tööülesanneteks on kooli töötajate IKT alane nõustamine ja kasutajatugi, E-õppe koordineerimine ja arendamine, töötajate toetamine haridustehnoloogilistes küsimustes, E-kooli administreerimine, arvutitundide ja robootikaringide läbiviimine.

Kui Sa tunned endas valmisolekut panustada just erilist hoolt ja tähelepanu vajavate noorte kasvamisse, siis ootame Sind uuest, 2019/2020, õppeaastast liituma meie kooliperega.

Kandideeri meile, kui tahad töötada koostöises ja väljakutseid pakkuvas keskkonnas, oled heade suhtlemisoskustega, lahendustele orienteeritud, positiivne ning jagad meie väärtusi. Meie koolis saad õpetamisele läheneda õpilase individuaalsetest vajadustest lähtuvalt.

Hea, kui omad õpetaja kvalifikatsiooni, häid teadmisi IKT valdkonnas ning eripedagoogilist kompetentsi tööks erituge vajavate õpilastega. Kasuks tuleb ka eelnev töökogemus.

Omalt poolt pakume võimalust töötada ja areneda koos toetava meeskonnaga, tänapäevaseid töötingimusi (sh hea IKT-vahendite baas), enesetäiendamise võimalust, tervislike ja sportlike eluviiside toetamist. Töötamine täiskoormusega ametikohal ja 56 päevane puhkus.

Kui Sa tunned endas soovi ühineda meie meeskonnaga noorte toetamisel, palun saada CV ja motivatsioonikiri hiljemalt 25.10.2019.

Lisainfo telefonil 57 888 771 või e-postil anne.annus@mhk.edu.ee.

Otsime oma meeskonda

HARIDUSTEHNOLOOGI-ARVUTIÕPETAJAT

Lisainfo telefonil 57 888 771 või e-postil anne.annus@mhk.edu.ee.