ÕPILASKODU KASVATAJA

Otsime oma meeskonda

ÕPILASKODU KASVATAJAT

kes oleks valmis koostöös rühma meekonnaga toetama õpilaste igakülgset arengut läbi rühmategevuste ja igapäevaoskuste õpetamise rühmas, tagades õpilase turvalisuse ja kasvatusliku järelevalve. Rühmas on kuni 6 õpilast. Töö tegemise kohaks on Kaagvere, Kastre vald, Tartumaa. Töötamine graafiku alusel nii päevasel kui öisel ajal. Võimalus teha kuni 24-tunniseid vahetusi. Töötamine ka nädalavahetustel ja koolivaheaegadel.

Ootame Sind oma meeskonda, kui:

• omad vähemalt keskharidust ja pedagoogilist või sotsiaalalast ettevalmistust ja soovitavalt lastega töötamise kogemust;
  • omad B-kategooria juhtimisõigust;
  • oskad lisaks eesti keelele ka vene keelt suhtlustasandil;
  • oled tavakasutaja tasemel arvutioskusega.

Kandideeri meile, kui tahad töötada koostöises ja väljakutseid pakkuvas keskkonnas, oled heade suhtlemisoskustega, lahendustele orienteeritud, positiivne ning jagad meie väärtusi.

Omalt poolt pakume võimalust töötada ja areneda koos toetava meeskonnaga, tänapäevaseid töötingimusi, enesetäiendamise võimalust, tervislike ja sportlike eluviiside toetamist, 35 või 56 päevast põhipuhkust ja 35 või 40 tunnist üldtööaega nädalas.

Kui Sa tunned endas soovi ühineda meie meeskonnaga noorte toetamisel, palun saada CV ja motivatsioonikiri hiljemalt 04.10.2019.

Lisainfo telefonil 57 888 771 või e-postil anne.annus@mhk.edu.ee.

Otsime oma meeskonda

ÕPILASKODU KASVATAJAT

Ootame Sind oma meeskonda, kui:

• omad B-kategooria juhtimisõigust;
  • oskad lisaks eesti keelele ka vene keelt suhtlustasandil;
  • oled tavakasutaja tasemel arvutioskusega.

Lisainfo telefonil 57 888 771 või e-postil anne.annus@mhk.edu.ee.