SOTSIAALPEDAGOOG

Maarjamaa Hariduskolleegiumi Valgejõe õppekeskus (Linda 10, Tapa) otsib oma meeskonda

SOTSIAALPEDAGOOGI (asenduskoht)

kes oleks valmis töötama koolis õppivate noorte, nende perede ja võrgustikega. Sotsiaalpedagoog märkab ja hindab koostöös kooli meeskonnaga õpilase erivajadusi ning toetab õpilase arengut ja toimetulekut rühmapõhiste ja individuaalsete tegevuste kaudu. Hoiab õpilase ümber olevat meeskonda koostöös ning loob õpilase ümber võrgustiku, mis parimal võimalikul moel toetab õpilase sotsiaalset ja isiksuslikku arengut toimetulevaks ühiskonnaliikmeks kujunemisel.

Kandideeri meie meeskonda, kui:

• soovid pühenduda abivajavate noorte arengu toetamisele;
  • soovid töötada meekonnas, juhtides ja toetades rühmameeskonda ning valmis suhtlema kooli töötavate spetsialistide ja välisvõrgustikuga;
  • omad oskust ja kannatlikkust anda lapsele tema igakülgse arengu toetamiseks teda arendav ja toetav tagasiside;
  • omad oskust ja soovi laste arendamiseks läbi viia individuaal- ja rühmategevusi ning omad tahet lapsi toetada ja juhendada;
  • oled väga hea läbirääkimis-, suhtlemis-  ja koostööoskusega;
  • omad erialast kõrgharidust või sotsiaalpedagoogi kutset ja eelnevat kogemust töös noorte ja nende peredega;
  • omad heal tasemel eesti ja vene keelt ning B-kategooria juhiluba;
  • oled hea arvutioskusega.

Kandideeri meile, kui tahad töötada koostöises ja väljakutseid pakkuvas keskkonnas, oled heade suhtlemisoskustega, lahendustele orienteeritud, positiivne ning jagad meie väärtusi.

Omalt poolt pakume võimalust töötada ja areneda koos toetava meeskonnaga, tänapäevaseid töötingimusi, enesetäiendamise võimalust, tervislike ja sportlike eluviiside toetamist, 56 päevast põhipuhkust.

Kui Sa tunned endas soovi ühineda meie meeskonnaga noorte toetamisel, palun saada CV ja motivatsioonikiri hiljemalt 29.12.2020.

Küsimuste korral võta palun ühendust: personalijuht Anne Annus, e-post anne.annus@mhk.edu.ee; tel 57888771.

SOTSIAALPEDAGOOGI (asenduskoht)

Kandideeri meie meeskonda, kui:

• soovid pühenduda abivajavate noorte arengu toetamisele;
  • oled väga hea läbirääkimis-, suhtlemis-  ja koostööoskusega;
  • omad heal tasemel eesti ja vene keelt ning B-kategooria juhiluba;
  • oled hea arvutioskusega.