Oluline

Kooli tegevused koroonaviiruse leviku ajal, info 07.01.2021 seisuga 18. september ainjahhu

Õpilaste kodukülastused on peatatud.

Pereliikmetel on lubatud õpilasi koolis külastada, leppides eelnevalt aeg kokku õpilase sotsiaalpedagoogiga. Kohtumisel on kohustuslik kanda näomaski, desinfitseerida käed, täita tervisedeklaratsioon ning hoida distantsi nii töötajate kui õpilasega.

Rühmades kraaditakse lapsi igal hommikul.

Uued õpilased suunatakse õppekeskusesse saabumisel karantiini.

Koolivälised trennid ja huviringid on katkestatud.

Teraapiad jätkuvad nii veebi vahendusel kui vastavalt kokkuleppele ka koolis kohapeal.

Õpilaste kodukülastused on peatatud.

Rühmades kraaditakse lapsi igal hommikul.

Uued õpilased suunatakse õppekeskusesse saabumisel karantiini.

Koolivälised trennid ja huviringid on katkestatud.