EESTI KEELE ÕPETAJA VENE ÕPPEKEELEGA ÕPILASTELE

Otsime oma meeskonda 0,5 koormusega

EESTI KEELE ÕPETAJAT VENE ÕPPEKEELEGA ÕPILASTELE

Kui Sa armastad lapsi, õpetamist ja õppimist, ning kui tunned endas valmisolekut panustada just erilist hoolt ja tähelepanu vajavate noorte kasvamisse, siis ootame Sind uuest, 2019/2020, õppeaastast liituma meie kooliperega.

Kandideeri meile, kui oled valmis edendama meie õpilaste ainealaseid teadmisi ja oskusi, kui tahad töötada koostöises ja väljakutseid pakkuvas keskkonnas, oled heade suhtlemisoskustega, lahendustele orienteeritud, positiivne ning jagad meie väärtusi. Meie koolis saad õpetamisele läheneda õpilase individuaalsetest vajadustest lähtuvalt.

Hea, kui omad õpetaja kvalifikatsiooni ning eripedagoogilist kompetentsi tööks erituge vajavate õpilastega. Kasuks tuleb ka eelnev töökogemus.

Omalt poolt pakume võimalust töötada ja areneda koos toetava meeskonnaga, tänapäevaseid töötingimusi, enesetäiendamise võimalust, tervislike ja sportlike eluviiside toetamist.

Kui Sa tunned endas soovi ühineda meie meeskonnaga noorte toetamisel, palun saada CV ja motivatsioonikiri hiljemalt 25.10.2019.

Lisainfo telefonil 57 888 771 või e-postil anne.annus@mhk.edu.ee.

Otsime oma meeskonda 0,5 koormusega

EESTI KEELE ÕPETAJAT VENE ÕPPEKEELEGA ÕPILASTELE

Lisainfo telefonil 57 888 771 või e-postil anne.annus@mhk.edu.ee.